כותרת
> C;
1/1
X
מה אתה מחפש?
מה זה משחקי אולולו ololo
לוידאו ההדגמה שלנו

מה זה אולולו

אולולו זה גאדג'ט הרכבה מדליק, משחק או מוצר שימושי, שניתן להרכיב אותו בקלות יחסית בעזרת סרטוני המוצרים באתר הבית שלנו.

האולולוס תוכננו כך, שההרכבה שלהם קלה ומאתגרת בעת ובעונה אחת והכל בהתאם ליכולת של הילד המרכיב אותה או הקשיש, המוצרים – האולולוס, מסודרים לפי סדרות נושא ומחולקים לפי שכבות הגיל הרלבנטיות קטנטנים – בני 5 עד 8, ילדים בני 9 עד 13, ובני הגיל השלישי - קשישים בודדים, בסיס הרעיון כולו מתבסס על החשיבה שכאשר אנו עושים משהו בחדווה אנחנו גם לומדים ממנו, וכך יוצא שבעצם הרכבת האולולוס אנו משפרים את היכולות שלנו לשמור על ריכוז ואנו מבינים תוך כדי עשיה כיצד חומרים מתנהגים במצבים שונים.

העקרונות לאורם התפתחו האולולוס

הליך הפיתוח של הגאדג'טים המדליקים – האולולוס, היה כרוך בהקפדה על עקרונות חשובים שנתקבעו במהלך תקופת המחקר, והם: 1. מוצרי ההרכבה חייבים להיות מאתגרים מעט ומספקים הרבה, כך שיהיה אפשר להרכיב אותם בקלות יחסית. 2. כל החלקים לצורך הרכבת האולולוס חייבים להיות בתוך המארז, ללא צורך להוסיף אביזרים "שיש בכל בית" לרבות ערכת צבעי מים לעיצוב המוצרים בסיום ההרכבה. 3. תכנון האריזה יהיה אחיד לכל המוצרים, וההתמצאות של המשתמשים תהיה קלה משלב האריזה ועד ההתמצאות באתר ובעלת שפה אחידה.

אולולוס - פתרון לטווח ארוך

מכירת האולולוס במארזים של 6 יח' כל אחד, התפתחה מתוך הבנה שהאולולוס הוא פתרון לזמנים ספציפיים, זה לא עוד משחקים שקונים ושמים בחדר של הילד לשימושו בחופשיות, קבוצת המיקוד שלנו הוכיחה שהתנהלות כזו מובילה את הילדים להסתער על כל האריזות בתלהבות וחיסולם ביום אחד, אבל זו לא המטרה, האולולוס באו במטרה לתת מענה בשעות קשות, שעות בהם הילד משועמם ולא מוצא את עצמו לחלוטין, במצבים בהם אנחנו מבינים שעכשיו הזמן להושיב את הילד על הישבן בשביל לעשות פעילות שגם מעשירה אותו, לכן, ההמלצה שלנו היא לתת את האולולוס לילדים להרכבה במשורה, כשצריך, כשמרגישים שהזמן הוא זמן נכון, זה יכול להיות גם כשמחפשים שעה של שקט ולא מוצאים את הדרך להשתלט על הילדים, האולולוס הוא פתרון שיש לבנות אותו בתודעת הילדים כמשהו ששווה לחכות לו, משהו ששווה להתאמץ לקבל אותו, אז גם ההתלהבות מכל מוצר ומוצר ממוצת עד תום, השיטה היא כמובן לחשוף אותם לעולם התוכן שלנו באתר הבית ולאט לאט הפיכתו לאתר המועדף עליהם לשעות הפנאי.

אולולו – אתר להרכבת גאדג'טים שהוא גם פארק ילדים

הפארקים באתר הבית של אולולו הן הזירות בהן הכל מתרחש, שם ניתן לצפות בסרטוני ההדרכה להרכבת המוצרים, ו לצפות בסרטונים מצחיקים מעולם התוכן של אולולו ושם גם נחשפים לסדרות החדשות שיוצאות מעת לעת, בפארקים ניתן גם להשאיר חוות דעת והמלצות, ואפילו ליצור אינטרקציה עם ילדים אחרים או אפילו סבא או סבתא ולהעביר איתם חוויות על האטרקציות השונות.

אנו מאחלים לכם התפתחות מהנה כאן באתר שלנו, ונשמח לקבל מכם פידבקים על החוויה האישית שלכם כולל הצעות ליעול ולשיפור.

אולולו ololo - משחקי התפתחות וחיזוק כישורים לילדים

אולולו ololo - משחקי התפתחות וחיזוק כישורים לילדים

אולולו ololo - משחקי התפתחות וחיזוק כישורים לילדים